Biomasas tirdzniecības Platforma

Biomasas tirdzniecības Platforma

Kā strādā BioEx Platforma?

BioEx Latvijas biomasas tirdzniecības Platformā satiekas Latvijas biomasas tirgus dalībnieki – biomasas pārdevēji un pircēji. Pēc reģistrēšanās, tiek īstenotas regulāras tirdzniecības sesijas – atklātas izsoles, kurās līdzīgi kā labākajās pasaules izejvielu biržās pircēji un pārdevēji nosaka darījuma cenu, apjomu, piegādes laiku un fiksē darījumu izpildes saistību nodrošinājumus.

Biomasas tirdzniecības Platforma – rīks visiem, kas Latvijā izmanto biomasu.

Kā tas notiek?

Tirdzniecība ir galvenā BioEx Platformas funkcionalitāte. Tirdzniecības procesa laikā Platformas dalībnieki - Pircēji var izveidot savu uzdevumu biomasas pirkšanai un Platformas dalībnieki - Pārdevēji var sniegt piedāvājumus, veidojot savus uzdevumus biomasas pārdošanai. Platformā tirgus dalībnieki var arī veikt aprēķinus īpašā kalkulatorā un balstīt uz tiem savus darījumus.

Tirdzniecība ir sadalīta tirdzniecības periodos, kas parasti ilgst 1 nedēļu, sākoties un beidzoties pirmdien 16:00. Detalizēti tirdzniecības procesa noteikumi aprakstīti Tirdzniecības Platformas kodeksā.

Kā reģistrēties?

Lai reģistrētos Platformā, uzņēmuma pārstāvim, atbilstoši Instrukcijai, jāizveido profils vietnē http://platform.bioex.lv. Kad reģistrācija būs pabeigta, BioEx operators pārbaudīs Jūsu sniegtos datus un Jums tiks nosūtīta parole ar kuras palīdzību varēs turpmāk pieslēgties tirdzniecības Platformai.

Platformai, protams, ir arī mobilā versija, kas ļauj ērti veikt darījumus no jebkuras atrašanās vietas – līdzīgi kā Jūs to darītu internetbankā vai kādā citā finanšu pakalpojumu rīkā.

Tāpat Platformā var pārliecināties par piedāvātās biomasas kvalitāti, saņemt darījumu atskaites un veikt biomasas enerģijas aprēķinu.

Tāpat Platformā var pārliecināties par piedāvātās biomasas kvalitāti, saņemt darījumu atskaites un veikt biomasas enerģijas aprēķinu.

bxs:bar-chart-square

Tirdzniecība

bxs:calendar-check

Kvalitāte

bxs:check-shield

Garantijas

bxs:calculator

Aprēķini un
uzskaite

Vēlaties ar mums sazināties?

Ja jums nepieciešama palīdzība vai radušies jautājumi, sazinites ar mums

Uzņēmuma telefons: +371 2 9269 463